Новини

Новина

Станислав Кимчев напуска Община Благоевград

петък, 5 юни 2026, 11:45

Станислав Кимчев напуска Община Благоевград

СНИМКА: БНР

Размер на шрифта

Станислав Кимчев напуска поста заместник-кмет на Община Благоевград, който заемаше до днес в екипа на кмета Методи Байкушев. Кимчев заяви желанието си да бъде освободен от поста във връзка с намеренията му да се посвети на бизнес и творчески проекти в сферата на културата, какъвто бе ресорът му до момента.
На среща между двамата днес градоначалникът благодари на г-н Кимчев за отдадеността и работата, която вложи в екипа на Община Благоевград и му пожела успех в следващите начинания.
Ресорите на г-н Кимчев „Култура, спорт и туризъм“ ще поеме заместник-кметът Боряна Шалявска.
Секретарят на Община Благоевград Десислава Витанова - Кехайова ще бъде назначена за заместник-кмет с ресори общинска собственост, социална политика, общински предприятия и звена.

По публикацията работи: Весела Сукалинска

Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!