неделя 10 август 2025 05:21
неделя, 10 август 2025, 05:21
Размер на шрифта
Тяло на мъж, който се е удавил в Охридското езеро вчера, е открито край село Търпейца, съобщиха македонски медии. Мъжът е бил облечен в неопренов костюм за гмуркане.
По-рано "Скопие Инфо" съобщи, че 52-годишен гражданин на България е изчезнал при гмуркане на дълбочина 89 метра вчера в ранния следобед.
В издирването му са се включили от полицията, Червения кръст и гмуркачи от местния клуб "Амфора".
Органите на реда потвърдиха трагичния инцидент, причините за който още са неизвестни, и уточниха, че тялото на българина е извадено от голяма дълбочина.
По публикацията работи: БНР екип
Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!