От деня

Новина

Психично болен нанесе побой на служителка на БДЖ

понеделник, 11 август 2025, 08:33

Психично болен нанесе побой на служителка на БДЖ

Размер на шрифта

Психично болен перничанин е нанесъл побой на служителка на БДЖ. Инцидентът е станал във влакова композиция в района на Перник.
Вчера малко преди 07.30 ч. мъж е нанесъл побой на 58-годишна служителка на БДЖ, удряйки я в главата. Жената е с леки наранявания, без опасност за живота.
По-късно е установено, че извършителят на деянието е 30-годишен перничанин, който води скитнически начин на живот и има психични проблеми.
Настанен е в отделението по психиатрия в пернишката многопрофилна болница за активно лечение "Рахила Ангелова".
Образувано е досъдебно производство и работата продължава.

По публикацията работи: БНР екип

Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!