Новина
Полицията в София издирва трима души, набили продавач в търговски център
неделя 24 ноември 2024 19:06
неделя, 24 ноември 2024, 19:06
СНИМКА: Николай Христов
Размер на шрифта
Полицията в София издирва трима души, които са нападнали и набили продавач в търговски център.
Инцидентът е станал в късния следобед.
По първоначална информация нападателите са тийнейджъри.
Причината за нападението е забележка, отправена от пострадалия към младежите.
На мястото има екипи на полицията.
По публикацията работи: БНР екип
Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!