неделя 29 декември 2024 06:07
неделя, 29 декември 2024, 06:07
СНИМКА: БГНЕС
Размер на шрифта
Четвърти ден без ток е и част от плевенското село Беглеж.
Потърпевшите ще подадат колективен иск срещу дружеството, с което и до късно вечерта не успяха да осъществят контакт.
Множество сигнали са подадени и от институциите, каза за БНР кметът Георги Данов.
Хора от село Беглеж заявиха пред БНР, че три денонощия са на тъмно, опити да им помогнат са опитали и от Община Плевен, и от Областната управа, но резултат няма
"Няма ток. От "Електрохолд", то е единствено кол център, само лъжи…В някои къщи има възрастни хора, нормално е да се притесняват", каза кметът Данов, който заяви, че след нова година ще бъде подаден колективен иск срещу електроенергийната компания.
По публикацията работи: БНР екип
Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!