От деня

Новина

Автовоз се обърна на АМ "Струма", няма пострадали

понеделник, 17 февруари 2025, 11:59

Автовоз се обърна на АМ "Струма", няма пострадали

Размер на шрифта

Автовоз се е обърнал по обед на АМ "Струма" между пътен възел "Бинека" и тунела "Блатино", съобщиха за БНР пътуващи по аутобана. Три коли са се обърнали по таван в канавката.
Полицейски екип е на мястото на произшествието. Няма пострадали. Снеговалежът в Кюстендилско засега е слаб, само на по-високите места има образувала се тънка снежна покривка.

По публикацията работи: БНР екип

Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!