От деня

Новина

Издирваното в София момче е намерено и е добре

Издирваното в София момче е намерено и е добре

СНИМКА: БТА

Размер на шрифта

Малко след 18:30 часа тази вечер в квартал "Борово" е открито 15-годишното момче, което се издирваше в София .Момчето е открито в добро състояние.
Това е станало след действия на СДВР и Второ РПУ.

По публикацията работи: БНР екип

Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!