четвъртък 12 юни 2025 16:04
четвъртък, 12 юни 2025, 16:04
СНИМКА: БТА
Размер на шрифта
Малко след 18:30 часа тази вечер в квартал "Борово" е открито 15-годишното момче, което се издирваше в София .Момчето е открито в добро състояние.
Това е станало след действия на СДВР и Второ РПУ.
По публикацията работи: БНР екип
Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!