От деня

Новина

Младежът, убил трима с колата си в Разград, остава под домашен арест

Размер на шрифта

Варненският апелативен съд потвърди домашния арест за 19-годишния от Разград, който причини смъртта на трима души, след като колата му се заби в кафене.
Обвинението е за смърт, причинена по непредпазливост.
Варненският съд потвърди решението на Разградския окръжен съд, което беше протестирано от прокуратурата.
Апелативният съд във Варна намира, че домашният арест, постановен за младия шофьор, е адекватна мярка.
Определението не подлежи на обжалване.

По публикацията работи: БНР екип

Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!