Стадион

Новина

Локомотив (Сф) взе двама нови в навечерието на първенството

четвъртък, 17 юли 2025, 19:01

Садио Дембеле (вляво) и Луанн Аугусто

Садио Дембеле (вляво) и Луанн Аугусто

СНИМКА: Локомотив София

Размер на шрифта

Локомотив (София) привлече двама чуждестранни футболисти в навечерието на новото футболно първенство.
"Железничарите" започват в петък с домакинство срещу Черно море от 21.15 ч.
Садио Дембеле и Луанн Аугусто ще играят под наем от ЦСКА 1948 до края на сезона.
196-сантиметровият Дембеле, френски юношески национал, е централен защитник, докато бразилецът Луанн играе като атакуващ халф.
Наставникът на "червено-черните" Станислав Генчев каза на пресконференция, че клубът преговаря с още двама - централен нападател и крило.

По публикацията работи: БНР екип

Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!