От деня

Новина

Задържаха берковчанин, отглеждал канабис в дома си

вторник, 16 септември 2025, 07:34

Задържаха берковчанин, отглеждал канабис в дома си

СНИМКА: Любо Андреев

Размер на шрифта

Задържаха берковчанин, отглеждал канабис в дома си. Проверката е извършена след получен сигнал в местното Районно управление. 
36-годишният мъж е задържан за срок до 24 часа в ареста на Районното управление в града под Ком за притежание на наркотици.
След сигнал вчера униформените претърсили двуетажна жилищна постройка, в която лицето живеело. В таванско помещение полицаите намерили засаден в саксия един стрък растение с височина 40 см от вида на конопа (канабис) с бруто тегло на растението 34,65 грама. 
По случая е образувано досъдебно производство. Работата по случая продължават полицаите от управлението в Берковица. 

По публикацията работи: Mariya Dimitrova-Pişo

Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!