сряда 17 септември 2025 16:52
сряда, 17 септември 2025, 16:52
Кметът на София Васил Терзиев
Размер на шрифта
В 19 часа започна празничният концерт, посветен на празника на София. Стартът беше даден с изпълнение на гвардейския духов оркестър, а в посланието си кметът на София Васил Терзиев призова хората да обичат своя град:
"Нека бъдем съзидателни, нека обичаме София, нека я оставим все по-добра на бъдещите поколения. Зависи от нас".
По публикацията работи: Gergana Cekovska
Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!