понеделник 13 октомври 2025 19:59
понеделник, 13 октомври 2025, 19:59
СНИМКА: архив
Размер на шрифта
Два екипа на пожарната гасиха пожар в блок 60 в дупнишкия квартал Бистрица тази вечер, съобщиха от Областната дирекция на МВР. Малко преди 19,00 ч се е запалил един от апартаментите в блока - най-вероятно от технически неизправен или оставен включен електроуред. Собственикът на жилището не е бил там. Живеещите в близките апартаменти са били евакуирани за около два часа. Материалните щети са в процес на изясняване.
По публикацията работи: Марија Димиторва-Пишо
Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!