Автор:
Николета Петрова
сряда 3 юни 2026 09:39
сряда, 3 юни 2026, 09:39
СНИМКА: ОДМВР Шумен
Размер на шрифта
Издирват дете на 2 години от село Александрово, община Павел баня. То е в неизвестност от снощи.
Сигналът за изчезналото дете е подаден около 21:00 часа от неговата майка, съобщи областният управител на Стара Загора Калоян Дамянов.
По първоначална информация детето е играело в двора на дома си, когато внезапно изчезнало.
Калоян Дамянов обобщи, че издирвателните действия са започнали още снощи. В акцията участват служители на полицията и доброволци, които претърсват района:
"Всъщност в 20:58 часа майката е съобщила за изчезналото дете. Както е играло на двора в къщата, всъщност изчезва внезапно. От снощи има издирвателни действия, включително са активирани доброволци. Призовавам жителите на района също да бъдат много бдителни. Към настоящия момент детето не е намерено".
По публикацията работи: Виктория Димитрова
Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!