От деня

Новина

Спокойно протичат частичните избори за кмет на столичния район "Средец"

Спокойно протичат частичните избори за кмет на столичния район "Средец"

СНИМКА: БГНЕС

Размер на шрифта

Спокойно протичат днешните частични избори за кмет на столичния район "Средец". В Общинската избирателна комисия няма постъпили сигнали за нарушения, всички машини за гласуване работят. Активността на гласуващите към 11.00 часа е слаба - 1.63%. Пред БНР председател на секционна комисия и гласоподавател упражнил вота си в 6-о ОУ "Граф Игнатиев" коментираха:

"Вяло, няма особен така интерес, няма опашки. За съжаление това е местни избори, неделен ден, хубаво време….По принцип винаги гласувам и понеже на последните избори бях в чужбина не можах да гласувам, сега реших да дойда. С машина гласувах, по-съвременно ми се струва. Бих искала да чистят градинките. Сега минах през Градската градина. Ако знаете каква кочина е и няма организация за почистване си. Градинката на "Кристал" е същата работа".

Кандидатите за районен кмет са шестима, гласуването приключва в 20 часа тази вечер.

По публикацията работи: Георги Николов

Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!