Автор:
Светослава Кузманова
понеделник 22 юни 2026 04:40
понеделник, 22 юни 2026, 04:40
Природен парк "Витоша"
СНИМКА: БГНЕС
Размер на шрифта
Среща между законодателната и изпълнителната власт за бъдещето на Природен парк "Витоша" ще има днес в Министерството на регионалното развитие и благоустройството. На нея ще се разглеждат законодателни промени, свързани с развитието на парка.
В срещата ще участват председателят на Народното събрание Михаела Доцова, народни представители от парламентарната група на управляващата партия "Прогресивна България", министрите на околната среда и водите Росица Карамфилова, на регионалното развитие и благоустройството Иван Шишков и заместник-министърът на земеделието и храните проф. Иван Палигоров. Ще има също представители на Гражданска платформа "Витоша за всички", както и експерти.
По публикацията работи: Димитър Пенков
Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!