Автор:
Лозина Владимирова
вторник 23 юни 2026 15:24
вторник, 23 юни 2026, 15:24
СНИМКА: "Фронтмен"
Размер на шрифта
Супергрупата „Фронтмен“ ще изнесе първия си концерт тази вечер в клуб „Маймунарника“ в София. Началото е в 21.00 часа.
„Фронтмен“ са Стенли, Свилен Ноев, Ерсин Мустафов и Иван Велков.
Новата формация ще представи първото си парче – „Непобедим“, както и песни на „Тангра“, „Остава“, Jeremy? и P.I.F.
Песента „Непобедим“ участва в Националната седмична класация за българска поп и рок музика БНР Топ 20, където тази седмица е на пето място.
По публикацията работи: Лозина Владимирова
Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!