четвъртък 25 юни 2026 13:07
четвъртък, 25 юни 2026, 13:07
СНИМКА: БТА
Размер на шрифта
Задействана е системата за спешна медицинска помощ по въздуха за пострадалата в тежката катастрофа на автомагистрала "Тракия" с трима загинали вчера. След поредица от операции, извършени в МБАЛ "Св. Пантелеймон"- Ямбол, към момента тя е стабилизирана и се проследяват жизненоважните ѝ показатели.
В момента екип от реаниматори и други специалисти от въздушната медицинска линейка преценява дали тя може да бъде транспортирана в Университетската болница "Св. Георги" в Пловдив. Това съобщи директорът на ямболската болница д-р Панайот Диманов.
Преместването на тежкопострадалата 49-годишна жена ще стане само ако състоянието ѝ позволява.
По публикацията работи: Виктория Димитрова
Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!