сряда 15 октомври 2025 08:52
сряда, 15 октомври 2025, 08:52
Стефани Стоева
СНИМКА: БФБадминтон/Start-Photo.bg
Размер на шрифта
Стефани Стоева допусна поражение в първия кръг на единично жени на силния турнир по бадминтон от сериите Супер 750 в Одензе (Дания).
Европейската шампионка за девойки на сингъл отстъпи пред Га Юн Ким (Република Корея) с 10:21, 13:21 за 32 минути.
На двойки спечелилите пет титли на Стария континент Габриела и Стефани Стоеваи продължават във втория кръг след победа вчера над представителките на Индия Кавиприя Селвам и Симран Сингхи с 21:4, 21:11 за 24 минути на корта.
Утре сестрите излизат срещу победителките от днешния двубой между номер 4 Рин Иванага/Кие Наканиши (Япония) и Лани Майсари/Амалия Пративи (Индонезия).
По публикацията работи: Бранислава Бобанац - кор. на БНР в Никозия
Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!