Новини

Новина

Делян Добрев подаде молба за напускане на Народното събрание

понеделник, 22 юни 2026, 14:53

Делян Добрев

Делян Добрев

СНИМКА: BNR

Размер на шрифта

Делян Добрев подаде заявление за прекратяване на правомощията му като народен представител в 52-рото Народно събрание. Документът беше входиран в деловодството на парламента днес.

Очаква се оставката му да бъде разгледана и гласувана от народните представители в пленарна зала през тази седмица.

Новината, че се оттегля от политиката и парламента Добрев съобщи в събота в Раковски по време на пресконференция с лидера на ГЕРБ Бойко Борисов.

По публикацията работи: Неда Велкова

Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!