понеделник 28 октомври 2024 13:37
понеделник, 28 октомври 2024, 13:37
СНИМКА: АРТ школа Шумен
Размер на шрифта
Първата си самостоятелна изложба ще открие в Радио Шумен шестокласникът Юндер Ремзи. Изложбата „Път към цветовете“ включва 34 творби и ще бъде експонирана на 30 октомври от 17:30 ч. на втория етаж в сградата на радиото.
Юндер е дългогодишен възпитаник на Арт школа с ръководител Теменуга Христова. Той е носител на редица престижни национални и международни отличия в областта на изобразителното изкуство. От 2020 г. всяка година досега е част от Клуб "Успелите деца на България" на Фондация "Димитър Бербатов".
Рисунки на Юндер са селектирани за участие в международна изложба "The Big Blue“, която ще бъде открита на 2 ноември в гр. Висока Плана, Сърбия.
По публикацията работи: БНР екип
Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!