Докога ще се чака пътна свързаност с индустриалната зона в Божурище?

Жители и общинари настояват, но май подписките няма да помогнат особено

четвъртък, 18 юни 2026, 15:21

Докога ще се чака пътна свързаност с индустриалната зона в Божурище?

СНИМКА: ФБ/Божурище нюз

Размер на шрифта

Кметът на Община Божурище инициира подписка, с която да се упражни натиск към Министерство на регионалното развитие и благоустройство и в частност Агенция "Пътна инфраструктура" (АПИ), да се изгради в най-кратък срок пътят до индустриалната зона.

Подписката е достъпна на различни места в общината и е активна до края на юни.

Очаква се местните жители да изразят своята категорична подкрепа за разрешаване на проблема със затруднения трафик от и към града.

Изграждане на пътното трасе до Икономическа зона София - Божурище е обект на тристранно споразумение, подписано от Столичната община (СО), АПИ и Национална компания индустриални зони ЕАД (НКИЗ). Съгласно подписания документ достъпът до Индустриалния парк трябва да се осъществи чрез път, разделен на три участъка: продължението на бул. "Царица Йоанна", от кръговото кръстовище на булеварда с околовръстния път до ул. "Банско шосе"; участък 2, който е нова пътна връзка от кръстовището на продължението на бул. "Царица Йоанна" с ул. "Банско шосе" до Икономическа зона Божурище; и нова пътна връзка от Икономическа зона Божурище до републикански път от  София до Калотина.

От писмен отговор, който получихме от НКИЗ и изп. директор Ангел Танев, от датата на подписване на споразумението (02.07.2021 г.) са проведени множество срещи между представителите на страните, предвид значението на проекта за обществото, за осигуряването безопасността на движението, подобряване на качеството на живот и за устойчивото развитие на района. Към настоящия момент, по инициатива на НКИЗ ЕАД, е в процес процедура по удължаване срока на споразумението, поставяне на конкретни срокове за изпълнението на част от предвидените дейности в настоящата година и осигуряване на ефективна и ясно регламентирана координация при изпълнението.

В отговора, който получихме от АПИ, съгласно разписаните ангажименти, отделните дейности и процедури за реализиране на трите участъка се осъществяват паралелно, самостоятелно и на етапи, съобразно техническите възможности и наличната финансовата обезпеченост от бюджета на СО и бюджета на АПИ.

Конкретно за участък 1 се обезпечава теренно и ще се изгради от СО след предварително осигурено целево финансиране от републиканския бюджет.

Етапите за реализиране на участъци 2 и 3 се разпределят между Общината и Агенцията.

АПИ е спазила първия си ангажимент по споразумението, на СО е предоставила анализ с данни за изискванията към вид, клас и технически параметри на пътя за участъци 2 и 3 с цел подготовка на заданието за изработване на Подробен устройствен план (ПУП). Агенцията ще може да пристъпи към последващо изпълнение на поетите ангажименти при изготвен, одобрен и влязъл в сила ПУП, което е ангажимент на СО.

Съгласно споразумението за сътрудничество АПИ трябва да извърши всички необходими отчуждителни процедури за теренното обезпечаване на участъци 2 и 3 и съоръженията към тях, след влизане в сила на ПУП за съответните територии. Ангажимент на АПИ е да изгради участъци 2 и 3 и в тази връзка да организира необходимите процедури за избор на изпълнители за проектирането, за извършването на строително-монтажните работи, както и за упражняването на строителен надзор по време на строителството им.

"Столичната община има готов инвестиционен проект за продължение на "Царица Йоанна" до улица "Банско шосе". Оттам нататък обаче пътя е обект на тристранно споразумение, но към момента няма някакво сериозно движение при нашите двама партньори. Този обект по-скоро не е бил приоритетно придвижван. Желанието на Столичната община категорично е да постигне далеч по-добрата транспортна свързаност с индустриалната зона. Макар да не е в обхвата на Общината, смятаме, че хората, които упражняват труда си в индустриалната зона, трябва да имат далеч по-високи нива на социална мобилност от тези в момента", обясни пред БНР-Радио София зам.-кметът по направление "Обществено строителство" Никола Лютов.

Въпреки желанието и настояването ни, неотложни ангажименти на кмета  на Община Божурище Георги Димов попречиха той също да изрази мнение по въпроса. 

Михаил Славчев

СНИМКА: Личен архив

Изграждане на склад за съхранение на стъкло на територията на Божурище поставя под риск здравето на жителите. Те са обезпокоени и от опасността да се затрудни още повече тежкотоварният трафик, който и към момента е проблем заради индустриалната зона.

Тази вечер ще се проведе  обществено обсъждане по конкретния казус, а за още подробности Златина Петкова се обърна към общинския съветник от Местна коалиция "Български глас" Михаил Славчев.

По публикацията работи: Георги Нейков

Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!