Новини

Новина

Мотоклубовете излизат на протест в София

петък, 19 юни 2026, 10:09

Мотоклубовете излизат на протест в София

СНИМКА: БНР

Размер на шрифта

От 11.00 ч. на площад "Княз Александър I Батенберг" в София ще се проведе протест на мото общността.

Близо 90 мотоклуба от цялата страна ще изразят недоволството си заради поскъпването на застраховката "Гражданска отговорност".

Организаторите настояват за публично обсъждане на проблема, постигане на по-справедливи цени и възможност за сключване на сезонни полици.

По публикацията работи: Полина Начева

Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!