сряда 3 юни 2026 07:20
сряда, 3 юни 2026, 07:20
СНИМКА: БНР
Размер на шрифта
Ограничения в движението по два участъка на магистрала „Тракия" в Ямболска област влизат в сила от днес.
Временната организация на движение е от 8 часа и е в сила за отсечките между 274-ти и 275-ти километър, както и между 284-ти и 285-ти километър в посока София. Движението ще се пренасочва в платното за Бургас, съобщиха от областното пътно управление в Ямбол.
Движението по магистралата остава двупосочно, с преминаване от едното платно в другото.
Ограниченията се налагат заради смяната на вентилационни фуги на две съоръжения - на пътния възел Ямбол-Сливен и надлеза на жп-линията до село Завой.
Временната организация ще продължи до 20 юни.
По публикацията работи: Димитрина Николова
Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!