Новина
Полицията издирва дете на 2 години от село Александрово
сряда 3 юни 2026 10:03
сряда, 3 юни 2026, 10:03
СНИМКА: МВР
Размер на шрифта
По молба на близките ОДМВР-Стара Загора издирва Райчо Гюлсюм Куршум, на 2 години, с настоящ адрес в с. Александрово, общ. Павел баня. Момчето е в неизвестност от 19:30 часа на 2 юни. Той е на видима възраст 2-3 години, пълно телосложение, къса кестенява коса, кафяви очи, висок около 80-90 сантиметра. Облечен е със син панталон, сива блуза с дълги ръкави, черно елече и обут с бели маратонки. Не носи вещи в себе си и не притежава мобилен телефон, няма видими белези.
Веднага след получаването на сигнала, минути след 20 часа снощи, полицейски служители са предприели действия по издирване на 2-годишното момче. На място е бил директорът на ОДМВР-Стара Загора старши комисар Георги Георгиев. Ползван е дрон на Гранична полиция – Елхово, както и техника на РДПБЗН-Стара Загора. На терен освен полицейските служители са били над 70 доброволци. Издирвателните действия продължават и към момента, в тях освен полицейски служители са включени и доброволци.
Умоляват се гражданите ако имат информация, незабавно да се обадят в Полицията.
СНИМКА: МВР
По публикацията работи: Радио Стара Загора
Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!