Новина
Пет учебни заведения в Старозагорско получиха заплашителни съобщения
сряда 3 юни 2026 11:18
сряда, 3 юни 2026, 11:18
СНИМКА: БНР
Размер на шрифта
Пет учебни заведения в Старозагорска област са получили злоумишлени съобщения вчера, съобщиха от полицията.
Сигналите са постъпили в две училища – едното в Казанлък, а другото в село Обручище, както и в три детски градини в Казанлък.
Полицейски екипи са извършили проверки навсякъде, като при огледите не са открити съмнителни предмети. Учебният процес е продължил.
Работата по изясняване на всички факти и обстоятелства продължава.
Сигналите за бомби в учебни заведения в страната са изпратени от сайт в Италия, заяви министърът на вътрешните работи Иван Демерджиев.
По публикацията работи: Таня Балабанова
Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!