Новина
Ограничения на АМ "Тракия" от утре в Старозагорско
сряда 3 юни 2026 15:31
сряда, 3 юни 2026, 15:31
СНИМКА: BNR
Размер на шрифта
От утре - 4 юни, започва ремонт на асфалтовата настилка в платното за Бургас на около 11 км от АМ „Тракия“ /от 218-ти до 229-ти км/. Участъкът е на територията на област Стара Загора и при изпълнение на строително-монтажните дейности трафикът ще преминава двупосочно в платното за София, съобщават от АПИ.
След като се ремонтира това платно строителните работи ще продължат и в платното за столицата, а превозните средства ще преминават по обновеното.
Прогнозният срок за завършване на ремонта и на двете платна е краят на юни. Целта е планираните дейности да приключат преди началото на активния летен сезон и шофьорите да пътуват към черноморските курорти по-удобно и безопасно.
По публикацията работи: Николета Петрова
Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!