Изкарват палмите на Варна

сряда, 17 април 2024, 10:59

Изкарват палмите на Варна

Размер на шрифта

Палмите на Варна се завръщат по местата си след зимуване. Екзотичните растения ще допълнят градския пейзаж през лятото. Близо 100 финикови палми всяка година радват жители и гости на морската столица. Грижата за тях е целогодишна, през студените месеци те се прибират на топло, където се гледат на температура 14-15 градуса.

По публикацията работи: БНР екип

Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!