Еди и Кевин Пеневи: Голямата ни цел е медал от Европейското първенство (ВИДЕО)

петък, 9 май 2025, 08:55

Еди и Кевин Пеневи: Голямата ни цел е медал от Европейското първенство     (ВИДЕО)

Размер на шрифта

Българските гимнастици стартираха по най-добрия начин участието си на Световната купа по спортна гимнастика във Варна. През първия квалификационен ден 6 наши състезатели си извоюваха правото да играят на финала. Най-убедителни бяха братята Еди и Кевин Пеневи на земя заедно с Валентина Георгиева на прескок. Братя Пеневи показаха отлична спортна форма и дават заявка за медал на този турнир. Тяхната голяма цел обаче е да са сред медалистите на Европейското първенство в Германия, което започва след 15 дни. Да чуем какво казаха Еди и Кевин Пеневи.

По публикацията работи: БНР екип

Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!