Олег Невзоров: Невинен съм, в Баба Алино всичко е законно

Олег Невзоров: Невинен съм, в Баба Алино всичко е законно

СНИМКА: Даниела Стойновв

Размер на шрифта

Не се чувствам виновен и се надявам истината да възтържествува, надявам се на справедливост от страна на правоохранителните органи. Това каза собственикът на корпорация КУБ Олег Невзоров, след като беше разпитан в полицията във Варна.

Той подчерта, че строителството в Баба Алино според него е законно. Той отрече твърдението, че е ползвал политическа протекция. Бизнесменът каза, че иска да остане във Варна, тъй като градът му напомня на родната Одеса.

Невзоров посочи още, че на разследващите са предоставени всички необходими документи по случая, като в момента те подлежат на проверка.

Украинският бизнесмен каза, че ще даде повече подробности на пресконференция, когато приключи проверката. Той посочи, че ще говори и затова дали ще е свидетел по делото срещу кмета на Варна Благомир Коцев.

Той е категоричен, че не се притеснява от арест, тъй като по думите му не е извършил нищо нередно.


По публикацията работи: Елисавета Илиева

Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!