Автор:
Петко Котларски
вторник 2 юни 2026 16:18
вторник, 2 юни 2026, 16:18
СНИМКА: ЖКХГ "Анелия"
Размер на шрифта
С медали се завърнаха мездренските гимнастички от ЖКХГ "Анелия" от Държавния турнир "Цветята на България", организиран от Клуб "Академик" София.
Отборът на малките грации до 8 години спечели сребърни медали в категория "Без уред". В категория "Спорт за всички" и трите отбора на клуба се поздравиха с първи места и златни медали.
Това е последният турнир преди Държавните първенства по Масов спорт и Художествена гимнастика, които ще се проведат в град Шумен през месец юни.
СНИМКА: ЖКХГ "Анелия"
По публикацията работи: Йорданка Герасимова
Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!