Новини

Новина

Козлодуй става столица на мотористите от 4 до 7 юни

сряда, 3 юни 2026, 08:46

Козлодуй става столица на мотористите от 4 до 7 юни

СНИМКА: МС"Ядрените"

Размер на шрифта

Национален мотосъбор ще се проведе в град Козлодуй в периода от 4 до 7 юни.


Събитието е традиционно и се провежда за 18-ти път, каза за Радио Видин вицепрезидентът на Мотоклуб "Ядрените" Козлодуй Пламен Попов:


" ...Започваме ударно в четвъртък с Блек парти за гостите, които харесват такава музика. В петък сме подготвили една българска група, която ще свири за настроението на гостите. В събота ще имаме почетна обиколка, забавни игри и стънт шоу. Имаме три групи, които ще свирят една след друга. Най-интересното на този мотосъбор е това, че той е в малко по-различен формат. Ще имаме над десет марки на производители на мотоциклети и представители, които ще покажат своите нови модели за 2026 година. Около 40 експоната са... ".


Мотосъборът ще се състои в местноста "Ботев парк". Началото му ще бъде дадено на 4 юни в 20.00 часа. Очакват се около 2000 души, сред които гости от Румъния, Сърбия и Гърция, допълни Пламен Попов.

По публикацията работи: Екип на Радио Видин

Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!