Автор:
Петко Котларски
сряда 10 юни 2026 10:56
сряда, 10 юни 2026, 10:56
СНИМКА: Фейсбук
Размер на шрифта
Учениците от 5. а клас на СУ „Иван Вазов“ в Мездра -Даниел Йотов, Делян Шолев, Калоян Мишовски и Радослав Георгиев с ръководител Лилия Петрова взеха участие в областния етап на състезанието по безопасност на движението по пътищата „Ваканция, здравей! Да играем безопасно!“, където се представиха достойно и завоюваха второ място.
С много знания, бърза мисъл и отлична работа в екип учениците показаха отлична подготовка и отговорно отношение към темите, свързани с безопасността. В оспорвана надпревара те демонстрираха умения за правилна реакция в различни ситуации и затвърдиха знанията си по безопасно поведение.
За своето отлично представяне участниците получиха грамоти и награди, които са заслужено признание за положения труд и постигнатите резултати.
По публикацията работи: Полина Тодорова
Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!