Продължава издирването на изчезналото дете от село Александрово
сряда 3 юни 2026 13:04
сряда, 3 юни 2026, 13:04
СНИМКА: БТА
Размер на шрифта
Продължава издирването на изчезналото 2-годишно дете от павелбанското село Александрово. Полиция и доброволци претърсват къщите и района.
Детето е изчезнало снощи. Сигналът е подаден около 21:00 часа от майката. Прибирайки се от центъра на селото, децата са играели навън и изведнъж 2-годишното момченце изчезва от погледа на всички, обясни баща му.
"Влязох за малко в къщата. Излизам - другите деца вън играят, а малкият го няма. Питам къде е малкият. Казаха, че не са го видели накъде е тръгнал. Аз хукнах да го търся. Всички излязоха да го търсят. Комшията каза, че е видял малкия до реката за последно. Хукнах към реката, но там нямаше никой", каза той.
Засега няма информация къде може да бъде 2-годишното дете, поясни кметът на Павел Баня Иса Бесоолу. Той увери, че ще бъда претърсени всички къщи в селото. В момента полицията работи по всички възможни версии, допълни градоначалникът.
"Работим на терен. Дай Боже Господ да е с нас и детето да е живо, за да може родителите да видят детето. По всички версии за момента работим. Реката е на 60 метра от къщата, където живеят родителите. Днеска ще направим претърсване на къщите. Пратили сме и Кризисният щаб, доброволци, които са от община Павел баня", обясни Бесоолу.
От полицията съобщиха, че 2-годишното момче е с пълно телосложение, къса кестенява коса, кафяви очи, висок е около 80-90 сантиметра. Облечен е със син панталон, сива блуза с дълги ръкави, черно елече и обут с бели маратонки.
По публикацията работи: Ерол Емилов
Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!