Супергрупата "Фронтмен" излиза на сцена за първия си концерт

Супергрупата "Фронтмен" излиза на сцена за първия си концерт

СНИМКА: "Фронтмен"

Размер на шрифта

Супергрупата „Фронтмен“ ще изнесе първия си концерт тази вечер в клуб „Маймунарника“ в София. Началото е в 21.00 часа. 

„Фронтмен“ са Стенли, Свилен Ноев, Ерсин Мустафов и Иван Велков.

Новата формация ще представи първото си парче – „Непобедим“, както и песни на „Тангра“, „Остава“, Jeremy? и P.I.F

Песента „Непобедим“ участва в Националната седмична класация за българска поп и рок музика БНР Топ 20, където тази седмица е на пето място. 

По публикацията работи: Лозина Владимирова

Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!