сряда 24 юни 2026 19:10
сряда, 24 юни 2026, 19:10
Спешна медицинска помощ линейка
СНИМКА: БГНЕС
Размер на шрифта
12-годишно момиче е паднало в 6-метрова шахта в комплекс "Червено знаме" в София. От СДВР съобщиха, че инцидентът е станал около 18 часа.
Момичето си е играло с други деца в района. По първоначални данни шахтата е с дълбочина 5-6 метра. На място са екипи на 1 РПУ и пожарна.
От Спешна помощ-София съобщиха за БНР, че детето е с охлузвания в областта на кръста и е било контактно при пристигане на спешния екип. Пострадалото момиче е транспортирано до болница "Пирогов" за допълнителни прегледи и изследвания.
Причините за инцидента се изясняват.
По публикацията работи: Светлин Божков
Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!