Мъж е в болница след катастрофа в София

неделя, 28 юни 2026, 13:55

Мъж е в болница след катастрофа в София

СНИМКА: Катастрофи в София, стопкадър

Размер на шрифта

Мъж е откаран в болница след катастрофа в района на Божурище.

От МВР уточниха, че са се ударили два автомобила. Изясняват се причините за инцидента, но най-вероятно става дума за отнето предимство.

По публикацията работи: Венцислав Василев

Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!