Новина
Премиерът и вътрешният министър благодариха на турските пожарникари
Те се отзоваха часове след поисканата от нас помощ и се бориха с огнената стихия в с. Воден
неделя 21 юли 2024 11:58
неделя, 21 юли 2024, 11:58
СНИМКА: МВР
Размер на шрифта
При посещението си днес в с. Воден вътрешният министър Калин Стоянов и министър-председателят Димитър Главчев изказаха благодарност на турските пожарникари, участвали в потушаването на огнената стихия в Ямболско, съобщи МВР. Те, заедно с българските си колеги, военнослужещи, горски служители, доброволци, жандармеристи и гранични полицаи четири денонощия се бориха с огъня.
Те се отзоваха часове след поисканата от нас помощ и се бориха с огнената стихия в с. Воден.
“Тези трудни моменти отново показаха, че сме добри съседи и приятели. Признателни сме Ви за оказаната помощ и съпричастността”. С тези думи се обърна министър Калин Стоянов към турските пожарникари.
По публикацията работи: БНР екип
Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!