В Сливен посрещат 2025 година на площад "Цар Освободител"

вторник, 31 декември 2024, 09:58

В Сливен посрещат 2025 година на площад "Цар Освободител"

Размер на шрифта

И тази година Община Сливен организира празнично посрещане на Нова година.

В 23 часа на сцената на площад „Цар Освободител“ първи ще се качат музикантите от рок-група „Атлас“. След тях сливенският ансамбъл за народни песни и танци ще поздрави присъстващите.

Посрещането на 2025 година ще бъде отбелязано с празнични фойерверки, а минути след настъпването на Нова година, на сцената ще се качи фолклорната певица Ваня Вълкова.

Община Сливен е подготвила празнична почерпка за присъстващите с баница с късмети, сладки и вино.

По публикацията работи: БНР екип

Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!