Ограничават движението в два участъка на АМ „Тракия“ в област Ямбол

вторник, 2 юни 2026, 16:30

Архив

Архив

СНИМКА: BNR

Размер на шрифта

От 8 часа на 3 юни до 8 часа на 5 юни /петък/ ще бъде ограничено движението в платното за София в участък между 274-ти и 275-ти км от АМ „Тракия“. Причината е монтирането на нови фуги на съоръжения, информират от АПИ.

Ще бъде ограничено преминаването и по пътна връзка Ямбол - София на пътен възел „Ямбол“ при 275-ти км. Трафикът ще преминава двупосочно в платното за Бургас. В посока София алтернативно ще се използват и пътните връзки на пътен възел „Нова Загора“ и пътен възел „Зимница“.

По същото време ще бъде ограничено преминаването в платното за София между 284-ти и 285-ти км на АМ „Тракия“. Движението ще се пренасочва в платното за Бургас.

По публикацията работи: Нина Рангелова - БНР Бургас

Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!